Чемпіонат з нігтьової естетики

Відкритий Івано-Франківський регіональний чемпіонат з нігтьової естетики

Номінації:

“Комбінований манікюр”

Завдання: Майстер виконує комбінований манікюр на одній руці. Друга рука залишається для порівняння при суддійстві.
Вартість: 400 грн.

Регламент


“ВИКЛАДНИЙ ФРЕНЧ”

Завдання: Необхідно змоделювати нігті (салонний френч-манікюр) на лівій руці моделі відповідно до
критерій даної номінації. Зовнішній вигляд нігтів повинен не відрізняється від натуральних.
Форма нігтів «Квадрат» або «Сквоовал». Оцінюються нігті однієї руки.
Вартість: 800 грн.

Регламент


Заочна участь, тема: “Китайський розпис: СПОГАДИ ЛІТА”

Завдання: Майстер заздалегіть повинен створити дизайн на 5 тіпсах. Форма тіпсів квадратна,довжина не перевищує 10 см, колір прозорий, молочний . Конкурс по даній номінації проводиться серед готових робіт (учасники виконують роботу заздалегідь, а не в процесі конкурсу. Явка конкурсанта, для того щоб представляти роботу не обов’язкова.
Вартість: 600 грн.

Регламент


Заочна участь, тема: “Художный розпис МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ”

Завдання: Майстер заздалегіть повинен створити дизайн на 4 тіпсах. Форма тіпсів квадратна,довжина не перевищує 5 см, колір прозорий, молочний . Конкурс по даній номінації проводиться серед готових робіт (учасники виконують роботу заздалегідь, а не в процесі конкурсу. Явка конкурсанта, для того щоб представляти роботу не обов’язкова.
Вартість: 600 грн.

Регламент


Заява на участь в чемпіонаті з нігтьової естетики

Ольга МюлерОрганізатор та головний суддя: Ольга Мюллер – провідний викладач з 14 сертифіктами міжнародного зразку. В Парижі, на чемпіонаті Світу, Ольга ввійшла в п’ятірку чемпіонів з хужнього розпису. На сьгошнішній день, вона являється старійшиною (помічником суддів) в ГО “Спілка майстрів краси України” , що проводить неодноразові конкурси і чемпіонати на території України та за її межами. Багаторазова переможниця чемпіонатів Європи з нігтьової естетики. Розробник і автор екслюзивних колекцій. Міжнародний інструктор. Розробник унікальної техніки «Портретна графіка».

Академія нігтьової естетики O.Müller – освітній центр, який готує фахівців сучасного манікюру та педикюру, відомий не тільки в Україні. Наш навчальний процес побудований з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, коли кожен бажаючий незалежно від рівня підготовки може стати висококваліфікованим фахівцем. Основною відмінною рисою є індивідуальний підхід до кожного учня, а програми розроблені таким чином, що 85% часу відведено на вдосконалення практичних навичок. Наші авторські програми і техніки відповідають найактуальнішим вимогам ринку, а наші випускники – найбільш затребувані фахівці в провідних салонах краси. Висококласний рівень підготовки nail-фахівців Академії O.Müller не раз підтверджувався численними перемогами наших випускників на різних чемпіонатах з нігтьової естетики.

5 ПРИЧИН чому саме Академія нігтьової естетики O.Müller:

 1. Ми безперервно удосконалюємо наш процес навчання, щоб зробити його максимально ефективним і комфортним для всіх тих, хто прагне до вершин професійного розвитку!
 2. Найвища якість ОСВІТИ:
  Ольга Мюллер – майстер своєї справи. Висококласний рівень підготовки інструкторів Академії нігтьової естетики O.Müller не раз підтверджувався численними перемогами випускників на різних чемпіонатах. До кожного учня, який приходить до нас за якісними знаннями та вміннями – у нас індивідуальний підхід.
 3. ПРАКТИКА – ГОЛОВНА СКЛАДОВА навчальному процесі:
  Навчальні програми розроблені таким чином, що 85% часу курсу відведено на вдосконалення практичних навичок. Робота відбувається в режимі «майстер-модель», а не «майстер-майстер»!
 4. АКТУАЛЬНІСТЬ НАПРЯМІВ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ:
  Наші авторські програми і техніки відповідають найактуальнішим вимоги ринку, а випускники – найбільш затребувані фахівці в провідних салонах краси.
 5. ШИРОКИЙ ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ Наш навчальний процес побудований з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, коли кожен бажаючий незалежно від рівня підготовки може стати висококваліфікованим фахівцем.