Чемпіонат з нігтьової естетики

Відкритий Івано-Франківський регіональний чемпіонат з нігтьової естетики

Регламент

Номінації (Заочні):

 1. «MIX MEDIA BOX» – Тема: “Портрет”
 2. «НЕЙЛ-ПОСТЕР АНІМЕ»
 3. «Інкрустація предмета»
 4. «ЛІПКА ТА ІНКРУСТАЦІЯ» (ТІПС БОКС)
 5. ПОСТЕР  «РУКИ З ОБЛОЖКИ»
 6. «РОЗПИС НА ОДНІЙ ТІПСІ» (ТІПС БОКС)
 7. Номінація «Декорація предмету»

Номінації (На полі):

 1. Конкурсне моделювання нігтів (технологія і матеріал на вибір майстра) «Французский манікюр».
 2. «Салоний чоловічий манікюр»
 3. КОМБІНОВАНИЙ МАНІКЮР
 4. «Створення ідеальної поверхні нігтьової пластини прозорими гелями»
 5. «Салонний дизайн нігтів гель-лаками»
 6. Декорування предмета, робота на полі
 7. “Класичний манікюр”

Заява на участь в чемпіонаті з нігтьової естетики

Ольга Мюлер

Організатор та головний суддя: Ольга Мюллер

Засновник Академії nail-Art O.Müller,чемпіон Світу 2018, багаторазовий чемпіон Європи, організатор перших обласних чемпіонатів з нігтьової естетики в Івано-Франківську, засновник власного бренду гель-лаків, суддя на найбільшому чемпіонаті України АВС, керуюча першого в Україні філіалу німецької школи Schwaben Nails. Міжнародний інструктора-універ.

Академія нігтьової естетики O.Müller – освітній центр, який готує фахівців сучасного манікюру та педикюру, відомий не тільки в Україні. Наш навчальний процес побудований з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, коли кожен бажаючий незалежно від рівня підготовки може стати висококваліфікованим фахівцем. Основною відмінною рисою є індивідуальний підхід до кожного учня, а програми розроблені таким чином, що 85% часу відведено на вдосконалення практичних навичок. Наші авторські програми і техніки відповідають найактуальнішим вимогам ринку, а наші випускники – найбільш затребувані фахівці в провідних салонах краси. Висококласний рівень підготовки nail-фахівців Академії O.Müller не раз підтверджувався численними перемогами наших випускників на різних чемпіонатах з нігтьової естетики.

5 ПРИЧИН чому саме Академія нігтьової естетики O.Müller:

 1. Ми безперервно удосконалюємо наш процес навчання, щоб зробити його максимально ефективним і комфортним для всіх тих, хто прагне до вершин професійного розвитку!
 2. Найвища якість ОСВІТИ:
  Ольга Мюллер – майстер своєї справи. Висококласний рівень підготовки інструкторів Академії нігтьової естетики O.Müller не раз підтверджувався численними перемогами випускників на різних чемпіонатах. До кожного учня, який приходить до нас за якісними знаннями та вміннями – у нас індивідуальний підхід.
 3. ПРАКТИКА – ГОЛОВНА СКЛАДОВА навчальному процесі:
  Навчальні програми розроблені таким чином, що 85% часу курсу відведено на вдосконалення практичних навичок. Робота відбувається в режимі «майстер-модель», а не «майстер-майстер»!
 4. АКТУАЛЬНІСТЬ НАПРЯМІВ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ:
  Наші авторські програми і техніки відповідають найактуальнішим вимоги ринку, а випускники – найбільш затребувані фахівці в провідних салонах краси.
 5. ШИРОКИЙ ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ Наш навчальний процес побудований з урахуванням всіх тонкощів і нюансів, коли кожен бажаючий незалежно від рівня підготовки може стати висококваліфікованим фахівцем.