Клініко-діагностичний центр Івано-Франківська

Бонуси під час конгресу:

📌-25% ультразвукову чистку,
📌-20% бандажне обгортування.

Центр унікальній. І це дійсно так, адже під одним дахом зібрана майже вся необхідна лікарям діагностична апаратура: ⚜️ультразвукова діагностика, ⚜️комп’ютерна томографія, ⚜️фіброгастродуоденоскопія, ⚜️мамографія, ⚜️цистоскопія, ⚜️кольпоскопія та потужна лабораторія.

 

Робота клініки відрізняється від державних та малих приватних медичних закладів міста та області тим, що саме якість, а не ціна діагностичної апаратури є для нас вирішальною. Усе обладнання центру — тільки від визнаних лідерів медичної індустрії. Так, наприклад, ультразвукові та рентгенівські дослідження здійснюються на обладнанні Siemens, відеоендоскопічні — на апаратурі Olympus, урологічні — на обладнанні Karl Stolz. Ми абсолютно переконані, що тільки на основі правильної діагностики можна здійснити правильне лікування.

Основним критерієм при відборі лікарів до нашого Центру є переконливий досвід та практика. Ми працюємо лише з професіоналами своєї справи. Порядність та етика наших співробітників такі ж важливі для нас, як і їх професійність та досвід. Особливу увагу ми приділяємо створенню доброзичливої атмосфери в Центрі, адже ми працюємо, щоб допомогти нашим клієнтам одужати та зробити лікування максимально комфортним.

До Ваших послуг в КДЦ адміністратори, які допоможуть Вам спланувати процес проходження діагностичного обстеження таким чином, щоб усі процедури зайняли мінімум часу.